Wczytuję dane...
Najszybciej schnący klej do rzęs. Klej Noble to bezkompromisowy bestseller Noble Lashes!
Sprzedanych produktów: 657
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Klej do rzęs Noble

Klej do rzęs Noble to bezapelacyjny lider pośród wszystkich produktów przeznaczonych do wykonywania zabiegów stylizacji rzęs. Jednym z jego najważniejszych walorów jest szybkość wiązania - to bowiem najszybciej schnący klej do rzęs z oferty Noble Lashes. Jego kolejną zaletą jest również trwałość wiązania, utrzymująca się nawet do 10 tygodni. To rewelacyjny produkt skierowany do profesjonalnych stylistek i bardzo wymagających klientek.

Szybkoschnący klej do rzęs dla profesjonalnych stylistek

Prezentowany klej do aplikacji rzęs Noble skierowany jest do doświadczonych stylistek, które pewnie i sprawnie dokonują aplikacji. Wszystko to ze względu na jego szybkoschnące właściwości. To jednak nie jedyna zaleta prezentowanego produktu od Noble Lashes. Należy wspomnieć o lekkiej i płynnej konsystencji, która osiąga doskonałe wiązanie niemal w każdych warunkach. Ponadto klej pogłębia czerń rzęs, pozostawiając piękny połysk, bez tworzenia się zbędnych grudek. Ze względu na występującą w kleju dużą oparowość nie jest produktem polecanym do wrażliwych oczu!

Odkryj zalety szybkoschnącego kleju Noble!

Klej do aplikacji rzęs Noble nie bez powodu określany jest przez profesjonalne stylistki mianem “półsekundówki”. To bowiem najszybciej schnący klej do rzęs, a dodatkowo wykazujący się mocnym i trwałym wiązaniem. Co to oznacza w praktyce? Otóż Twoje klientki będą mogły cieszyć się pięknym i zalotnym spojrzeniem nawet przez 10 kolejnych tygodni. Ze względu na uniwersalne właściwości doskonale sprawdzi się w niemal każdych warunkach. Można go stosować także w wielu technikach przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Zamów ten wysokiej jakości produkt do swojego salonu i ciesz się jego zaletami podczas każdej aplikacji.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...