Wczytuję dane...
Rzęsy z linii Russian Volume są przeznaczone głównie do metod objętościowych.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
średnia: 2.5  ocen: 19

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Akcesoria do salonu stylizacji rzęs

W przypadku salonu stylizacji rzęs są nimi akcesoria i sprzęt do pracy oraz niezbędne meble. Wiele początkujących stylistek zastanawia się, jakie produkty wybrać, by dobrze sprawdzały się podczas pracy. W naszym profesjonalnym sklepie znajdziesz wyłącznie produkty wysokiej jakości, które ułatwią Ci pracę i zagwarantują zadowolenie Twoich klientek.


Bogata oferta marki Noble Lashes

Firma Noble Lashes wspiera pracę stylistek rzęs na każdym jej etapie. Rozpoczynając działalność, każda z pań może wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów na terenie całego kraju. W ofercie sklepu znajdują się natomiast odpowiednie lampy do pracy, odzież dla stylistek, niezbędne akcesoria, sztuczne rzęsy do różnych metod aplikacji, a także materiały wspomagające działania reklamowe i marketingowe.

 

Russian Volume 3D - rzęsy do metod objętościowych

Model Russian Volume 3D D 0,10 to wachlarze rzęs 3D, które składają się z trzech pojedynczych rzęs, sklejonych przy podstawie i rozchodzących na boki, tworząc charakterystyczny kształt wachlarza. Odpowiedni kąt odchylenia oraz równomierny rozkład sił ciężkości sprawiają, że sztuczne rzęsy nie obciążają naturalnych włosków, dając komfort noszenia. Przy aplikacji używa mniejszej ilości kleju, niż podczas metody 1:1, co gwarantuje efekt lekkości i puszystości, a jednocześnie trwałość, ponieważ nawet po utracie jednego wachlarza, sąsiadujące z nim kępki, natychmiast wypełniają lukę. Przygotowane do aplikacji wachlarze Russian Volume 3D D 0,10 pozwalają stylistkom na szybką i sprawną pracę, a klientkom zapewniają niezwykłe efekty puszystości i podkręcenia rzęs. Paletka zawiera 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm, przyklejonych na jasnej taśmie.


 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...