Wczytuję dane...
Rzęsy Russian Volume Premium Mini C+ 0,05 zostały stworzone specjalnie do stylizacji metodami objętościowymi, które mają na celu optyczne zagęszczenie i pogrubienie naturalnych włosków.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy Russian Volume Premium Mini C+ 0,05

Model cechuje się unikalną budową, gdyż rzęsy zwężają się u podstawy, dzięki czemu można je z łatwością układać w przepiękne wachlarze podczas stylizacji. Dodatkowo nie ulegają odkształceniom, co jest niezwykle istotne podczas użytkowania. Są uwielbiane przez kobiety na całym świecie!

Rzęsy Russian Volume - piękne spojrzenie bez makijażu

To wspaniałe uczucie obudzić się rano i poczuć się pięknie bez makijażu. Już dziś możesz zaoferować swoim klientkom przepiękne stylizacje rzęs przy użyciu prezentowanego modelu. Seria Russian Volume Premium, czyli tak zwane rosyjskie rzęsy, są doskonałym wyborem dla wymagających klientek, które marzą o wielowymiarowym i zalotnym spojrzeniu. Aplikacja wykonana przy ich użyciu jest niezwykle delikatna i komfortowa w noszeniu, a same rzęsy są lekkie, miękkie i elastyczne, dzięki czemu nie obciążają naturalnych włosków.

Praktyczna paleta rzęs Russian Volume Premium Mini C+ 0,05

Prezentowana paleta jest niezwykle praktyczna, gdyż znajdują się w niej uniwersalne rozmiary rzęs, a mianowicie 5, 6, 7, 14, 15 oraz 16, dzięki czemu można wybrać odpowiedni rozmiar dopasowany do kształtu oka i jednocześnie doskonale uzupełnić każdą aplikację. Piękny profil rzęs i ich połysk dają uczucie luksusu, dlatego są najczęściej wybierane na szczególne i wyjątkowe okazje przez kobiety w każdym wieku. Rzęsy można stosować w jednej stylizacji z innymi, a przechowywanie w palecie jest dla nich bezpieczne. Udowodnij klientkom, że ich marzenie o pięknym wachlarzu rzęs może stać się rzeczywistością! 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...