Wczytuję dane...
Wachlarze rzęs Russian Volume 4D D 0,07 są stworzone z czterech pojedynczych włosków sklejonych u podstawy, których końcówki są skierowane w przeciwne strony, dzięki czemu tworzą kształt wachlarza.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Salon, do którego chce się wracać

O takim miejscu marzy każdy właściciel salonu w branży beauty. Starania o względy klientów to podstawa dobrego funkcjonowania każdej działalności usługowej. Dlatego marka Noble Lashes oferuje nie tylko najwyższej jakości produkty i akcesoria do pracy, ale i materiały reklamowe oraz informacyjne, ułatwiające kontakt z klientami. Miła i fachowa obsługa w salonie gwarantuje doskonałe wyniki, które przekładają się również na środki finansowe oraz dużą satysfakcję z wykonywanych codziennie czynności.


Niezwykłe wachlarze rzęs

Wachlarze rzęs Russian Volume 4D D 0,07 są stworzone z czterech pojedynczych włosków sklejonych u podstawy, których końcówki są skierowane w przeciwne strony, dzięki czemu tworzą kształt wachlarza. Przyklejenie wachlarzy do rzęs naturalnych nie obciąża ich nadmiernie, zapewniając klientce komfort użytkowania. Podczas aplikacji zużywa się też mniej kleju, niż przy metodzie 1:1, a miękkie i lekkie wachlarze z pięknym połyskiem tworzą spektakularne efekty. Model o profilu D daje dodatkowo mocne podkręcenie rzęs, które sprawia, że spojrzenie nabiera niezwykłej głębi i wdzięku.

 

Russian Volume 4D D 0,07

Wachlarze rzęs Russian Volume 4D D 0,07 przykleja się do rzęs naturalnych, z którymi doskonale się komponują. Wygodne i łatwe w aplikacji przyśpieszają pracę stylistkom, a efekty utrzymują się dłużej, dzięki specjalnej budowie i równomiernemu ułożeniu. W przypadku wypadnięcia wachlarza, inne sąsiadujące z nim kępki rozchodzą się na boki, uzupełniając powstałą lukę. Odpowiedni kąt odchylenia oraz rozkład sił ciężkości sprawia, że klientki nie odczuwają dyskomfortu podczas noszenia. Opakowanie zawiera 12 rzędów rzęs ułożonych w gotowe wachlarze.


 


 

Polecamy