Wczytuję dane...
Współczesne kobiety zwracają uwagę na perfekcyjny makijaż.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Efektywny zabieg podkreślający naturalną urodę 

Współczesne kobiety zwracają uwagę na perfekcyjny makijaż. Nieodzownym jego elementem są rzęsy, które nie zawsze muszą być naturalne. Świetnym i wygodnym rozwiązaniem jest zastosowanie syntetycznych. Zabieg przedłużania rzęs doskonale podkreśli kontur oka i uwydatni kolor tęczówki. Jednak ważne jest, aby wykonywanie metody przedłużania rzęs przebiegało w odpowiednich warunkach i przy pomocy profesjonalnych produktów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz artykuły doskonale sprawdzające się zarówno w domu, jak i profesjonalnym salonie kosmetycznym.


Metody przedłużania rzęs – zabieg tylko profesjonalnymi produktami 

Zabieg przedłużania rzęs to świetne rozwiązanie na podkreślenie oczu. Warto do ich wykonania zastosować nie tylko profesjonalne produkty, ale także zachować szczególną ostrożność. Wachlarze rzęs Russian Volume 5D C 0,07 nakłada się odpowiednimi pęsetami, co zapewnia idealne ich przyklejenie za pomocą sekundowego kleju. Odpowiednie dopasowanie do nich produktów sprawi, że lifting rzęs zarówno w domu, jak i w profesjonalnym salonie będzie łatwiejszy.

 

Rzęsy, które dopełnią każdy makijaż 

Zakup rzęs nie musi się wiązać tylko z posiadaniem profesjonalnego salonu kosmetycznego. Wiele klientek naszego sklepu dokonuje zakupu rzęs na własne potrzeby, dlatego w przypadku zakupu większej ilość warto posiadać lash box. Porządek w rzęsach stanie się dużo prostszy, a odnalezienie odpowiedniej długości będzie dużo szybsze. Ponadto nasze rzęsy doskonale sprawdzają się w wielu metodach przedłużania, jak między innymi lifting rzęs, 1:1, objętościową lub 5 do 1/ 5D.


Russian Volume 5D C 0,07 – doskonałe dopełnienie każdego makijażu 

Odpowiednio podkreślone oczy to podstawa dobrego makijażu, dlatego aby odpowiednio go zaakcentować, warto zastosować wachlarz rzęs Russian Volume 5D C 0,07. Odpowiednio zaprojektowany kształt pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru, który nie obciąża i nie osłabia naturalnych rzęs. Zastosowanie sekundowego kleju pozwala na szybką jego polimeryzację, a tym samym sprawia, że jest on bardziej utwardzony i dłużej się trzyma. Zabieg przedłużania rzęs jest efektownym dopełnieniem każdego makijażu, który można wykonać nie tylko w salonie kosmetycznym, ale także w domu.

 


 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...