Wczytuję dane...
Model Mink Express B 0,05 to wyjątkowo lekkie i elastyczne sztuczne rzęsy, które doskonale komponują się z naturalnymi, jednocześnie nie obciążają ich i dając klientkom komfort użytkowania.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Komfortowy zabieg przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs to proces bardzo czasochłonny, a prawidłowe wykonanie zabiegu wymaga wyjątkowej precyzji i cierpliwości. Wszystkie czynności mogą trwać nawet trzy godziny, dlatego warto zadbać o należyty komfort zarówno klientki, jak i wykonującej zabieg stylistki rzęs. Wygodne krzesło oraz łóżko z ergonomiczną poduszką, przyjemna, relaksująca muzyka i odpowiednia temperatura w salonie są niezbędne.

Długości rzęs Mink Express

Lampy do stylizacji rzęs

Podobnie jak w przypadku wykonywania manicure stylizacja rzęs wymaga odpowiedniego, mocnego oświetlenia, które ułatwi pracę, a jednocześnie nie będzie męczące dla oczu. Wysokiej jakości lampy odznaczają się energooszczędnością, co pozwala na obniżenie kosztów działalności. W sklepie Noble Lashes oferujemy zarówno lampy do stosowania w salonie, jak i oświetlenie, którego bez przeszkód mogą używać stylistki świadczące swoje usługi w domu klientki.

Skręty rzęs Mink Express

Rzęsy Mink Express B 0,05

Rzęsy norki oraz mink to nazewnictwo często stosowane dla produktów syntetycznych stylizowanych na naturalne włoski delikatnego futra norki syberyjskiej. Rzęsy Mink Express są produkowane z materiału syntetycznego o pięknym połysku, a profil B daje efekt naturalnego podkręcenia. Paletka zawiera 16 rzędów rzęs przymocowanych delikatnie na specjalnej taśmie do spodu opakowania, skąd z łatwością można je pobierać pojedynczo lub po kilka sztuk jednocześnie. Opakowanie w wersji MIX 1 zawiera rzęsy o długości 6-14 mm, MIX 2 to rzęsy o długości 8-14 mm, MIX 3 - 7-13 mm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...