Wczytuję dane...
Nowe rzęsy Wave Lashes zanurzone w morskim eko opakowaniu. Ich głęboka i delikatnie połyskująca czerń wydobędzie przepiękne spojrzenie Twojej klientki.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Profesjonalne rzęsy Wave Lashes

Nowość w Noble Lashes, czyli rzęsy Wave Lashes zanurzone w morskim eko opakowaniu.

Idealne do tworzenia kępek metodą bujaną, przekładaną i drapaną. Sprawdzą się także dla miłośniczek tworzenia wachlarzy w palcach. Aż 95% testerek uważa, że pasek kleju jest dobrze przystosowany do metody, jaką tworzy kępki.

Głęboka i delikatnie połyskująca czerń rzęs Wave wydobędzie przepiękne spojrzenie Twojej klientki. Charakteryzuje je także aksamitna miękkość i unikalna lekkość. Rzęsy "magnetycznie" tworzą kępki, sprawiając, że praca na nich jest przyjemna i szybka. Dzięki zwiększonej liczbie pasków i lepszemu podklejeniu, rzęsy jeszcze lepiej spełnią Twoje oczekiwania.

 

Cechy wyróżniające Wave Lashes:

- 20 pasków rzęs z oznaczeniem długości, skrętu i grubości

- węższa, ergonomiczna paletka

- pozłacane jasne paski o szerokości 2 mm

- lekkie, miękkie i lekko połyskujące rzęsy

 

Nasza paletka została stworzona z biodegradowalnego materiału, który sprzyja ochronie środowiska. Czy wiedziałaś, że aktualnie aż 70% obszaru Ziemi dotyczy problem morskich zanieczyszczeń i nadmiernej eksploatacji? Dodatkowo właśnie 70% powierzchni kuli ziemskiej pokrywa woda.

Wraz z premierą naszej linii rzęs Wave Lashes chcemy mieć realny wpływ na zmianę. 7% dochodu ze sprzedaży nowych rzęs przekażemy na rzecz fundacji MARE, której misją jest ochrona ekosystemów morskich, szczególnie w naszym rodzimym Morzu Bałtyckim. Fundacja walczy o przyszłość, w której społeczeństwo będzie posiadać wrażliwość i świadomość ekologiczną oraz żyć w harmonii z morzami i oceanami. Akcja trwa 70 dni.

Wesprzyj akcję testując rzęsy Wave!

 

Porównanie skrętów rzęs Wave:

Wave Lashes B = Russian Volume C

Wave Lashes C = Russian Volume C+

Wave Lashes CC = Russian Volume D

 

W fazie testów produkt został sprawdzony zarówno przez Instruktorki marki Noble Lashes jak i niezależne testerki. Wszystko po to, by jak najlepiej przystosować produkt do pracy zróżnicowanego grona stylistek.

Na takie rzęsy czekałam!

Agnieszka Adamczyk

 

Lepkość paska jak dla mnie idealna, nie są za mocne, dzięki czemu łatwo tworzy się bujaniem, ale też nie są za słabe i przy przekładaniu bardzo dobrze się rozkładają. Są mega czarne, to ich ogromna zaleta. Grubość paska idealna, a ilość rzęs w pudełku perfect, na to czekaliśmy!

Agnieszka Murdzek

 

Rzęsy są super, wspaniale się na nich pracuje. W końcu tworzenie kępek to sama przyjemność.

Katarzyna Barth

 

Spraw by aplikacja rzęs była jeszcze przyjemniejsza z rzęsami Wave od Noble Lashes.

Dostępne w skrętach: B, C i CC.

Tabelka dlugosci rzes Wave

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...