Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Piękno w Twoich oczach

Oczy są zwierciadłem duszy, a okalające je rzęsy podkreślają ich głębię i wyjątkowość. Spojrzeniem można przekazać emocje zarówno te dobre i przyjemne, jak i negatywne. Od wieków kobiety podkreślały piękno swoich oczu na różne sposoby. Już w starożytnym Egipcie czy Grecji wiele pań przyciemniało oprawę swoich oczu, używając czarnego węgla, a słynny kształt migdałów kojarzy się z uwodzicielskim spojrzeniem pięknej królowej Kleopatry. 

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Efektowne zabiegi przedłużania rzęs

Nie wszystkie kobiety mogą cieszyć się naturalnie długimi i gęstymi rzęsami. Różnego rodzaju niedoskonałości, takie jak zbyt cienkie, jasne i niewidoczne rzęsy czy też krótkie i mało wyraziste to problem wielu z nich. Teraz można rozwiązać je w bardzo łatwy i bezpieczny dla zdrowia sposób. Bez codziennego pracochłonnego makijażu każda z pań ma szansę uzyskać wyjątkowy efekt długich i gęstych rzęs doskonale podkreślających kształt oka. Zabieg przedłużania rzęs wykonany przez profesjonalną stylistkę, z użyciem wysokiej jakości produktów Noble Lashes zapewni zadowolenie klientek i najlepsze efekty.

 

Russian Volume nie tylko na wyjątkowe okazje

Rzęsy Russian Volume mają unikalną budowę i są stworzone do metod objętościowych polegających na doklejaniu ich do rzęs naturalnych. Układają się w efektowne wachlarze, a ich piękny profil, połysk i miękkość dają komfort użytkowania. Sztuczne rzęsy są przygotowane w paletkach i delikatnie przymocowane taśmą, co gwarantuje łatwość odklejenia ich zarówno pojedynczo, jak i po kilka sztuk jednocześnie. Do ich aplikacji wykorzystuje się znacznie mniejszą ilość kleju, a końcowe efekty są bardziej widoczne i utrzymują się dłużej, niż przy metodzie 1:1. Paletka sztucznych rzęs Russian Volume zawiera 12 rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości 0,20 mm. Mają profil skrętu C. Paletka prezentuje się niezwykle elegancko w firmowym etui Noble Lashes.

 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy