Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 3
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Miodowy wosk do depilacji bezpaskowej w formie granulek to idealne rozwiązanie dla stylistek. Ten wosk w granulkach jest wygodny w użyciu i sprawdzi się doskonale przy regulacji brwi oraz usuwaniu niechcianego owłosienia z twarzy.

Dzięki możliwości odmierzenia dowolnej ilości wosku do rozpuszczenia, produkt pozwala na szybkie i higieniczne użycie. Po rozpuszczeniu, wosk charakteryzuje się dużą plastycznością, dzięki czemu łatwo nałożyć go na wyznaczony obszar za pomocą drewnianej szpatułki. Szybko i skutecznie usuwa włoski, nie pozostawiając na skórze lepkich śladów.

Przed zabiegiem należy umieścić odpowiednią ilość granulek w podgrzewaczu i doprowadzić wosk do temperatury roboczej przez podgrzanie. Następnie, nakładamy wosk na skórę za pomocą drewnianej szpatułki, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Przed nałożeniem wosku na skórę należy upewnić się, że nie jest zbyt gorący (temperatura wosku nie powinna przekraczać 45°C). Po odczekaniu kilku sekund, plaster wosku należy zdecydowanym ruchem zerwać w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, jednocześnie lekko naciągając skórę.

Przed użyciem wosku, należy pamiętać, że nie powinno się go stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, a także w przypadku, gdy w przeszłości wystąpiły niepożądane reakcje na woskowanie. Przed zabiegiem należy wykonać test alergiczny na małym obszarze skóry.

Miodowy wosk do depilacji bezpaskowej w formie granulek ma pojemność 200g i jest przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...