Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Oto opis profesjonalnej henny pudrowej do stylizacji brwi z kolekcji Noble Brow, która oparta jest na naturalnych składnikach. Produkt ten gwarantuje długotrwały efekt po zabiegu i jest przeznaczony zarówno do barwienia brwi, jak i skóry. Preparat należy nakładać delikatnie zgodnie z zasadą dłuższego utrzymywania produktu na ogonku brwi, a henna z kolekcji Noble Brow jest produkowana w Indiach i stworzona z naturalnego ekstraktu z lawsonii bezbronnej.

Należy zaznaczyć, że henna Noble Brow to produkt wegański, który nie był testowany na zwierzętach. Przed użyciem produktu, należy wykonać próbę alergiczną przynajmniej 24 godziny wcześniej, szczególnie dla nowych klientek.

Jak przeprowadzić test alergiczny? Wymyj i osusz niewielki obszar za uchem lub wewnętrzną stronę przedramienia mydłem i wodą. Następnie wymieszaj niewielką ilość henny z jedną lub dwiema kroplami wody w szklanej lub plastikowej misce i nanieś mieszankę na oczyszczoną powierzchnię, pozostawiając ją do wyschnięcia. Po upływie 24 godzin należy umyć obszar wodą z mydłem. Henna może być bezpiecznie używana, jeśli nie ma zaczerwienienia, pieczenia, swędzenia ani obrzęku w lub wokół obszaru testowego. Test ten najlepiej przeprowadzać przed każdą aplikacją.

Sposób użycia henny Noble Brow to:

  1. Wymieszaj hennę w proszku z wodą Noble Brow (1 część henny na 4/5 części wody).
  2. Usuń martwy naskórek za pomocą peelingu Noble Brow.
  3. Użyj szamponu do oczyszczenia brwi i przygotowania włosów.
  4. Nałóż hennę na 15 minut (2-3 warstwy).
  5. Usuń hennę za pomocą wilgotnej bawełny.
  6. Uczesz brwi olejkiem Noble Brow.

Pojemność słoiczka henny to 2g, a dostępne kolory to: Light Brown, Caramel, Golden Brown, Chestnut, Medium Brown, Chocolate, Dark Brown, Grey i Black. Jeden słoiczek wystarcza na około 15 zabiegów, a kolor utrzymuje się około 4-5 tygodni na włoskach oraz 5-12 dni na skórze, w zależności od wielu czynników. Do każdego słoiczka dodajemy miarkę służącą do nabierania henny.

W skład henny Noble Brow wchodzą następujące składniki: Aqua, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Citric Acid, P-Phenylenediamine

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...