Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Profesjonalna henna pudrowa do stylizacji brwi z kolekcji Noble Brow to produkt oparty na naturalnych składnikach. Jego unikalna receptura gwarantuje długotrwały efekt po zabiegu, a także bezpieczne barwienie zarówno brwi, jak i skóry. Przy użyciu preparatów z kolekcji Noble Brow dokładnie wyznaczasz obszar, który zostanie poddany koloryzacji.

Aby osiągnąć najlepszy efekt, delikatnie nakładaj preparat zgodnie z zasadą dłuższego utrzymywania produktu na ogonku brwi. Henna z kolekcji Noble Brow produkowana jest w Indiach, a jej skład opiera się na naturalnym ekstrakcie z lawsonii bezbronnej.

Produkt jest wegański oraz nie jest testowany na zwierzętach. Przed pierwszym użyciem należy wykonać próbę alergiczną. 24 godziny przed aplikacją, umyj i osusz niewielki obszar za uchem lub wewnętrzną stronę przedramienia mydłem i wodą, a następnie nałóż niewielką ilość henny wymieszanej z jedną lub dwiema kroplami wody na oczyszczoną powierzchnię. Pozostaw do wyschnięcia, a po 24 godzinach umyj obszar wodą z mydłem. Henna może być bezpiecznie używana, jeśli nie ma zaczerwienienia, pieczenia, swędzenia ani obrzęku w lub wokół obszaru testowego. Test alergiczny należy przeprowadzać przed każdą aplikacją.

Sposób użycia henny Noble Brow:

  1. Wymieszaj hennę w proszku z wodą Noble Brow w proporcji 1:4 lub 1:5.

  2. Usuń martwy naskórek za pomocą peelingu Noble Brow.

  3. Użyj szamponu do oczyszczenia brwi i przygotowania włosów.

  4. Nałóż hennę na około 15 minut (2-3 warstwy).

  5. Usuń hennę za pomocą wilgotnej bawełny.

  6. Uczesz brwi olejkiem Noble Brow.

Henna Noble Brow występuje w pojemności 2g i w dziewięciu odcieniach: Light Brown, Caramel, Golden Brown, Chestnut, Medium Brown, Chocolate, Dark Brown, Grey, Black. Jeden słoiczek wystarcza na około 15 zabiegów.

Kolor utrzymuje się na włosach około 4-5 tygodni oraz na skórze 5-12 dni, w zależności od wielu czynników. Do każdego słoiczka dodajemy miarkę służącą do nabierania henny.

Skład: Aqua, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Citric Acid, P-Phenylenediamine,

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...