Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

RĘKAWICZKI NITRYLOWE O CIEMNYM KOLORZE, ROZMIAR S - OPAKOWANIE 100 SZTUK

Oferujemy syntetyczne preparaty nitrylowe w kolorze czarnym, które są doskonałym efektem dla zastosowań. Rękawiczki te są bezpudrowe oraz nie dotyczą tiomoczników, tiuramów i tiazoli, co sprawia, że ​​są szczególnie zalecane dla osób uczulonych na lateks.

Charakteryzują się jedną mikroteksturowaną powierzchnią końcówki palca, co zapewnia chwytność nawet w warunkach. Dzięki temu są praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Te  zastosowania w różnych produktach, takich jak laboratoria, zakłady farmaceutyczne, lecznictwo szpitalne, prace związane z cytostatykami, przemysł spożywczy, BHP, fryzjerstwo, kosmetologia, salony tatuażu, mechanika pojazdu oraz działania domowe. Są szczególnie rekomendowane dla osób, które mają kontakt z czynnikami zakaźnymi materiałami, substancjami chemicznymi, czynnikami dezynfekcyjnymi oraz cytostatykami.

Te środki nitrylowe stanowią barierę ochronną przed wirusami i patogenami przenoszonymi przez krew. Są również stosowane w przemyśle spożywczym.

Produkt spełniający normy bezpieczeństwa i jakości. Posiada certyfikaty zgodności z wymogami Dyrektywy Europejskiej o Wyrobach Medycznych 93/42/EWG oraz Dyrektywy Europejskiej o Środkach Ochrony Indywidualnej 89/686/EWG, klasyfikujące go jako produkt kategorii III, wynik badania przed stopniami ryzyka.

Rękawiczki są wielorazowe i działają zarówno na prawą, jak i podziałkę, co zapewnia ich wygodę. Przeszły test przepuszczalności wody, a wynik AQL wynosi 1,5, co potwierdza jakość i nieprzepuszczalność materiału.

wybierasz ochronę oraz komfort podczas wykonywania zadań.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...