Wczytuję dane...
Sensitive-Klej ten polecany jest szczególnie do oczu wrażliwych i klientek, które z powodu alergii nie tolerują pracy na mocnych klejach.
Sprzedanych produktów: 166
średnia: 2.1  ocen: 95

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Sensitive - Klej ten polecany jest szczególnie do oczu wrażliwych i klientek, które z powodu alergii nie tolerują pracy na mocnych klejach. Jest hipoalergiczny, nie powoduje podrażnień i nie uczula oka.

Lepkość oraz szybki czas schnięcia kleju pozwolą Ci na sprawne wykonanie aplikacji. Klej Sensitive nie ma oparów. Jest on wyjątkowo bezpieczny i można go stosować nawet do najbardziej wrażliwych oczu.

Łatwy do rozprowadzenia. Można nim wykonywać aplikacje na otwartym oku. 

Ze względu na swoje właściwości charakteryzuje się stosunkowo gęstą konsystencją.

Polecany również do aplikacji rzęs powieki dolnej oraz metody Blink Express.   

Kolor: czarny

Pojemność: 3g

Czas schnięcia: 3-5 sek

Wiązanie kleju: do 4 - 5 tygodni

Konsystencja: gęsta

Warunki pracy z klejem: temp. powietrza około 19-22°C, wilgotność powietrza min. 50-70%.

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia,

jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza. Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy.

 Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń, dlatego zalecany jest test alergiczny.

Zalecenia: Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Klej przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju. Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem. Podczas aplikacji rzęs na otwartym oku zachować szczególną ostrożność. Klej może powodować alergię jeśli osoba jest uczulona na składniki kleju.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...