Wczytuję dane...
Linia rzęs Russian Volume doskonale sprawdza się przy metodach objętościowych.
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Miła atmosfera podczas zabiegu stylizacji rzęs

Do wykonania właściwej aplikacji potrzebna jest nie tylko doskonała precyzja stylistki, ale i komfort klientki, która z zaufaniem podda się zabiegowi. Pomocne będzie wygodne łóżko, ergonomiczna poduszka, a także wałek pod kolana, zapobiegający nieprzyjemnemu cierpnięciu nóg. Przyjemny, lecz niedominujący, delikatny zapach czy relaksująca muzyka również ułatwią skupienie, wyciszenie i odprężenie.


Russian Volume 4D C 0,10

Ich budowa i unikalne sposoby łączenia w wachlarze są stworzone do zwiększania gęstości i tworzenia spektakularnych efektów przedłużania rzęs. Modele Russian Volume 4D C 0,10 są zbudowane z czterech pojedynczych włosków sklejonych u podstawy, a ich końcówki skierowane w przeciwne strony tworzą kształt wachlarza. Lekkie, miękkie i komfortowe w użytkowaniu, przyspieszają pracę stylistki podczas doklejania ich do rzęs naturalnych oraz nie obciążają włosków, dając wygodę klientkom i odczucie posiadania naturalnej oprawy oka.

 

Russian Volume tworzone z myślą o objętości

Wygodne i łatwe w aplikacji, gotowe wachlarze rzęs Russian Volume 4D C 0,10 przykleja się do rzęs naturalnych, z którymi doskonale się komponują. Czarne i połyskujące świetnie prezentują się, jako podkreślenie oprawy oczu. Zagęszczone rzęsy w przypadku wypadnięcia jednej kępki i powstania luki, uzupełniają ją, dzięki temu, że inne sąsiadujące z nią wachlarze rozchodzą się na boki. Odpowiedni kąt odchylenia i rozkład sił ciężkości sprawia, że klientki nie odczuwają dyskomfortu podczas noszenia tych unikalnych, sztucznych rzęs. Opakowanie zawiera 12 rzędów gotowych wachlarzy rzęs.


 


Polecamy