Wczytuję dane...
Linia rzęs Russian Volume doskonale sprawdza się przy metodach objętościowych.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Miła atmosfera podczas zabiegu stylizacji rzęs

Do wykonania właściwej aplikacji potrzebna jest nie tylko doskonała precyzja stylistki, ale i komfort klientki, która z zaufaniem podda się zabiegowi. Pomocne będzie wygodne łóżko, ergonomiczna poduszka, a także wałek pod kolana, zapobiegający nieprzyjemnemu cierpnięciu nóg. Przyjemny, lecz niedominujący, delikatny zapach czy relaksująca muzyka również ułatwią skupienie, wyciszenie i odprężenie.


Russian Volume 4D C 0,10

Ich budowa i unikalne sposoby łączenia w wachlarze są stworzone do zwiększania gęstości i tworzenia spektakularnych efektów przedłużania rzęs. Modele Russian Volume 4D C 0,10 są zbudowane z czterech pojedynczych włosków sklejonych u podstawy, a ich końcówki skierowane w przeciwne strony tworzą kształt wachlarza. Lekkie, miękkie i komfortowe w użytkowaniu, przyspieszają pracę stylistki podczas doklejania ich do rzęs naturalnych oraz nie obciążają włosków, dając wygodę klientkom i odczucie posiadania naturalnej oprawy oka.

 

Russian Volume tworzone z myślą o objętości

Wygodne i łatwe w aplikacji, gotowe wachlarze rzęs Russian Volume 4D C 0,10 przykleja się do rzęs naturalnych, z którymi doskonale się komponują. Czarne i połyskujące świetnie prezentują się, jako podkreślenie oprawy oczu. Zagęszczone rzęsy w przypadku wypadnięcia jednej kępki i powstania luki, uzupełniają ją, dzięki temu, że inne sąsiadujące z nią wachlarze rozchodzą się na boki. Odpowiedni kąt odchylenia i rozkład sił ciężkości sprawia, że klientki nie odczuwają dyskomfortu podczas noszenia tych unikalnych, sztucznych rzęs. Opakowanie zawiera 12 rzędów gotowych wachlarzy rzęs.


 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...