Wczytuję dane...
Produkt Eco Volume Lashes D 0,07 to ultra lekkie rzęsy wysokiej jakości, miękkie i nadające efektu puszystości i mocnego podkręcenia.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 239
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Profesjonalna obsługa i miła atmosfera gwarancją Twojego sukcesu!

Zadowolone klientki polecają Twój salon i reklama tworzy się sama. Niemniej, do perfekcji możesz opanować również sposób przekazywania informacji, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych produktów, które ułatwią Ci codzienną pracę. Plakaty reklamujące nowe metody i zabiegi kosmetyczne, karnety wizyt, a także ulotki informacyjne ze szczegółami, których już nie musisz przekazywać ustnie. Wydrukowane zalecenia dotyczące postępowania po zabiegach pozwolą paniom zapamiętać najważniejsze informacje.

 

 

Bądź Eco i przyłącz się do akcji dla natury!

Jeśli prowadzisz salon stylizacji rzęs, to z pewnością wiesz, jak wiele paletek po rzęsach pozostaje po zużyciu opakowań. Pragniemy, by nasza ziemia była jak najczystsza, dlatego w zgodzie z naturą proponujemy opakowania z kartonu Kraft, w pełni ulegającego biodegradacji. Wewnątrz znajduje się ulepszona, jasna taśma z delikatnym klejem, dzięki czemu rzęsy są bardziej widoczne. Teraz możesz przyłączyć się również do naszej kampanii w walce o czyste środowisko. Zbierając zużyte paletki plastikowe, możesz je wymienić na pełne opakowanie produktów Eco Volume Lashes, czyli lekkich i ultra cienkich rzęs w kolorze czarnym. Miękkie i puszyste rzęsy zadowolą klientki, a Ty otrzymasz je gratis dzięki temu, że dbasz o środowisko naturalne razem z nami! Szczegóły akcji znajdziesz na naszej stronie.

 

 Ec Volume Lashes kępka rzęs

 

Lekkie i puszyste rzęsy Eco Volume Lashes

Rzęsy znajdują się na nowoczesnej i ulepszonej taśmie, do której są delikatnie przyklejone tak, by łatwo je było pobrać, a tworzenie kępek rzęs podczas aplikacji było szybsze. Barwy głębokiej czerni dają mocny efekt wyrazistości oczu i spojrzenia przyciągającego uwagę. Ekologiczne opakowanie rzęs Eco Volume Lashes  D 0,07 zawiera 12 rzędów rzęs.

Przedłużanie rzes z Noble Lashes Eco

Eco Volume lashes by Noble Lashes

Skręt Eco Volume Lashes

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...