Wczytuję dane...

Gotowe Kępki 2D/3D/4D/5D

Noble Lashes to firma, która specjalizuje się w rzęsach i klejach do rzęs. Mają do wyboru różnorodne produkty o różnym przeznaczeniu.

Wachlarz rzęs to rodzaj sztucznych rzęs o zakrzywionym kształcie. Jest zwykle wykonany z materiału syntetycznego i ma na końcu cienki, elastyczny pasek włosia.

Wielbicielki rzęs są idealne dla tych, którzy chcą, aby ich oczy wydawały się większe i bardziej podkreślone. Są również dobre dla tych, którzy chcą stworzyć iluzję pełniejszych rzęs bez nakładania zbyt dużego makijażu. Można je nosić z dowolnym makijażem oczu i stworzyć naturalny look, który utrzyma się przez cały dzień.

Noble Lashes oferuje swoim klientom różne długości i kolory sztucznych rzęs; oferują również różne style rzęs, takie jak rzęsy objętościowe, rzęsy 3D i rzęsy w paski. Noble Lashes oferuje również klientom możliwość wyboru między włosami syntetycznymi lub Mink  do przedłużania rzęs.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.