Wczytuję dane...
Wachlarze rzęs Russian Volume 4D C 0,07 są zbudowane z czterech pojedynczych włosków, które są sklejone u podstawy, a ich końcówki skierowane są w przeciwne strony, tworząc charakterystyczny kształt wachlarza.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Salon stylizacji rzęs sprzyjający klientkom

Odpowiedzi jest kilka, ale oczywiście najważniejszym elementem jest fachowa obsługa i doskonałej jakości produkty używane podczas zabiegów stylizacji. W jednym i drugim przypadku pomoże Ci marka Noble Lashes, oferując zarówno kursy i szkolenia, na których poznasz tajniki zawodu, jak i bogaty asortyment sklepu, gdzie zakupisz wszystkie potrzebne do pracy produkty w najlepszej cenie.


Rzęsy Russian - stworzone, by zachwycać!

Przyklejone do rzęs naturalnych zagęszczają je, a jednocześnie dzięki swojej unikalnej budowie są szybkie i łatwe do aplikacji. Podczas zabiegu używa się znacznie mniejszej ilości kleju niż w metodzie 1:1, dlatego wachlarze rzęs nie obciążają włosków naturalnych, a odpowiedni kąt odchylenia oraz równomierny rozkład sił ciężkości sprawia, że klientki nie odczuwają dyskomfortu podczas ich noszenia. W przypadku wypadnięcia wachlarza inne sąsiadujące z nim rozchodzą się na boki, uzupełniając powstałą lukę.

 

Wachlarze rzęs Russian Volume 4D C 0,07

Model Russian Volume model 4D C 0,07 to sposób na spektakularne efekty zwiększenia objętości rzęs. Zabieg pozwala na uzyskanie mocnej oprawy oka, a spojrzenie nabiera wyjątkowej zmysłowości i głębi. Paletka zawiera 12 rzędów rzęs ułożonych w gotowe wachlarze. Przymocowane delikatnie za pomocą jasnej taśmy są łatwe do odklejenia i dobrze widoczne na kontrastowym tle. Lekka i delikatna aplikacja gotowych wachlarzy Russian Volume pozwala stylistkom na sprawną i szybką pracę, a klientkom zapewnia komfort noszenia.


 


 

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...