Wczytuję dane...
Model Russian Volume 4D D 0,10 to gotowy wachlarz rzęs składający się czterech pojedynczych włosków, sklejonych u podstawy i rozchodzących się w przeciwne kierunki, co przypomina kształt wachlarza.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Komfortowo i pięknie nawet o poranku

Oprawa oka jest jedną z najbardziej zauważalnych, ponieważ przed nałożeniem kosmetyków, wydaje się ona często zbyt jasna, i słabo widoczna. Teraz można mieć piękne rzęsy i tym samym wymarzony wygląd, nawet zaraz po obudzeniu. Taki efekt gwarantuje na przykład zabieg przedłużania rzęs. Dzięki niemu Twoje klientki bez tuszu i dodatkowych czynności upiększających będą spoglądać w lustro z przyjemnością.


Russian Volume - linia rzęs dla wymagających

Dzięki przedłużonym i zagęszczonym rzęsom oko nabiera nowego wymiaru, a samo przygotowanie pełnego makijażu nie trwa długo. Zabieg najlepiej wykonać w profesjonalnym salonie, a doświadczona stylistka rzęs podpowie również, jak prawidłowo je pielęgnować, by piękny efekt utrzymał się jak najdłużej. Do aplikacji rzęs Russian Volume używa się znacznie mniejszych ilości kleju, niż w metodzie 1:1, a jednak efekt utrzymuje się długo. Powodem tego jest fakt, iż nawet po utracie któregoś z wachlarzy, pozostałe, sąsiadujące z nim, rozchodzą się na boki i uzupełniają lukę.

 

Wachlarze rzęs Russian Volume 4D D 0,10

Profil D oferuje wyjątkowo spektakularne podkręcenie, a sama aplikacja jest szybka. Nie obciąża również rzęs naturalnych dzięki równomiernemu rozłożeniu sił ciężkości i odpowiedniemu kątowi odchylenia, dając tym samym uczucie lekkości i komfortu. Połyskujące, piękne rzęsy w głębokim, czarnym kolorze doskonale komponują się z naturalnymi włoskami, tworząc oszałamiający efekt wyrazistego oka. Opakowanie zawiera 12 rzędów rzęs o długościach 8-13 mm.
 


 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...