Wczytuję dane...
Klej GREEN przeznaczony jest dla osób, które wykonują zabieg przedłużania rzęs pewnie i precyzyjnie.
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 184
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Klej do rzęs GREEN

Kleje wykorzystywane podczas zabiegu przedłużania lub zagęszczania rzęs różnią się między innymi pod względem trwałości i czasu wiązania. W naszej drogerii internetowej Noble Lashes znaleźliśmy kompromis pomiędzy szybkim czasem schnięcia, a długim okresem wiązania. Jest nim klej do rzęs GREEN. To produkt, który zyskał szerokie grono zwolenników wśród profesjonalnych stylistów. Zadbaj, aby również w Twoim salonie znalazł się ten rewelacyjny, szybkoschnący i trwały klej do rzęs od Noble Lashes.

Profesjonalny klej do rzęs dla zaawansowanych stylistek

Klej do rzęs GREEN dostępny w ofercie sklepu Noble Lashes to produkt skierowany do profesjonalnych stylistek rzęs, które pewnie i sprawnie wykonują dane czynności. Wszystko to za sprawą dość rzadkiej, lecz szybkoschnącej konsystencji, która początkującym stylistkom może przysporzyć nie lada wyzwań. Jego innowacyjna formuła mocno i szybko wiąże się z naturalną rzęsą. Dzięki temu Twoje klientki mogą cieszyć się pięknymi, długimi rzęsami nawet do 10 tygodni, a Ty zdecydowanie skracasz czas wykonywanego zabiegu.

Innowacyjna formuła skracająca czas wykonywania zabiegu

GREEN Noble Lashes to klej o dość rzadkiej czarnej konsystencji. Co ważne, zapewnia doskonałe wiązanie od 8 do 10 tygodni, wyróżnia się także bardzo krótkim czasem schnięcia, który trwa do 2 sekund. Z tego też względu bardzo ważne jest tempo, w jakim wykonujesz zabieg. Proponowany produkt doskonale wiąże się w ekstremalnie wysokich temperaturach i przy dużej wilgotności. Jego ogromną zaletą jest również to, że posiada znacznie mniej drażniących oparów niż inne, szybkoschnące kleje, dzięki czemu może być stosowany u osób o bardzo wrażliwych oczach.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...