Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 2
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
od 199.90 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

 Aloesowy wosk do depilacji bezpaskowej

Nasz aloesowy wosk do depilacji bezpaskowej to idealne rozwiązanie dla stylistek oraz osób, które preferują depilację bez użycia pasków. Produkt dostępny jest w formie granulek, co umożliwia łatwe i higieniczne odmierzenie potrzebnej ilości wosku.

Po rozpuszczeniu, aloesowy wosk charakteryzuje się dużą plastycznością, dzięki czemu łatwo aplikuje się go na skórę za pomocą drewnianej szpatułki. Usuwa on niechciane owłosienie skutecznie i bez pozostawiania lepkich śladów na skórze.

Przed użyciem, należy umieścić odpowiednią ilość granulek w podgrzewaczu i doprowadzić wosk do temperatury roboczej poprzez podgrzanie. Następnie, należy nałożyć wosk na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Przed nałożeniem wosku na skórę, należy upewnić się, że nie jest zbyt gorący (temperatura wosku nie powinna przekraczać 45℃). Po odczekaniu kilku sekund, wosk należy zdecydowanie ściągnąć z kierunku przeciwnym do wzrostu włosów, równocześnie lekko naciągając skórę.

Warto pamiętać, że nasz aloesowy wosk do depilacji bezpaskowej jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych. Przed użyciem produktu, należy wykonać test alergiczny na małym obszarze skóry oraz unikać stosowania go na uszkodzonej lub podrażnionej skórze.

Nasz aloesowy wosk do depilacji bezpaskowej jest dostępny w pojemności 200g i zapewnia skuteczną i przyjemną depilację. Zapraszamy do wypróbowania naszego produktu!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...